Najbogatsza oferta językowa na Podhalu!

O NAS

Jeśli podjąłeś decyzję: Tak! Nauczę się języka w LanguageHouse! W związku z tym chcemy, byś robił to doskonale. Zadbaliśmy o to, by w naszym zespole każdy lektor łączył najwyższe kwalifikacje i umiejętności. Dodatkowo, każdy z nich posiada pasję do nauczania oraz wykazuje życzliwy, partnerski i oparty na indywidualnej relacji stosunek do każdego uczestnika.

Chcesz poznać swojego lektora?

Jest pewien obraz, który pojawić Ci się może przed oczami, gdy o nim myślisz – myślisz o osobie z którą będziesz spotykać się często i razem z nią osiągniesz Twoje mistrzostwo. Widzisz osobę, która pewnym krokiem wchodzi na salę. Wtedy Ty i inni uczniowie przestajecie ze sobą rozmawiać, podążając zaciekawionym wzrokiem za każdym jej kolejnym krokiem.

Jest to ktoś, kto ma wyjątkowo głęboką, przyciągającą osobowość, wyjątkowo dobrze się bawi pracując jednocześnie i wie, że za chwilę rozpocznie pierwsze zajęcia – czas gdy pokaże Ci swoje umiejętności, wiedzę i niepowtarzalne podejście, czas gdy stworzy przestrzeń także dla Twojej niepowtarzalności. To dopiero początek! Zabawa dopiero się zacznie.

MÓWIĄ O NAS

Absolutnie najlepsi lektorzy ever! Dlatego polecam wszystkim!
Alicja Kowalska, Nowy Targ

job

Get in Touch!

Back to Top