NAJBOGATSZA OFERTA JĘZYKOWA NA PODHALU!

JĘZYK ANGIELSKI:

Dawno minęły czasy, gdy znajomość języka angielskiego była uważana za atut – czy to w pracy, czy w szkole.

Płynne posługiwanie się językiem Szekspira i Marka Zuckerberga, używanym na co dzień przez blisko jedną czwartą ludzkości, uchodzi już za coś więcej niż oczywistość. Teraz to warunek konieczny, by móc odnaleźć się we współczesnym świecie. Dlatego, choć nauka dowolnego języka obcego jest zawsze dobrą inwestycją, jeżeli masz wybrać jeden, który doszlifujesz do perfekcji, zdecydowanie powinien to być angielski. To oczywisty wybór!

Angielski uchodzi za język, którego użytkownikom polszczyzny nie jest trudno się nauczyć, dzięki czemu nauka może szybko dać satysfakcjonujące rezultaty. Już po niedługim czasie, o ile poświęcimy przyswajaniu nowego języka odpowiednio dużo uwagi, można nie tylko prowadzić rozmowy po angielsku, ale też czerpać z niezwykle bogatego dorobku anglojęzycznej kultury, oglądając niezliczone filmy i seriale oraz czytając książki i czasopisma w ich oryginalnej wersji.

Język angielski bardziej niż jakikolwiek inny przyda Ci się także podczas zagranicznych wyjazdów, a także otworzy przed Tobą nowe zawodowe i edukacyjne ścieżki. Nie odkładaj nauki na później: zacznij teraz!

Język angielski cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem wśród dorosłych. Z roku na rok przybywa osób zainteresowanych jego nauką. Proponujemy Państwu najszerszą gamę możliwości czasowych i logistycznych tak by swobodnie dopasować kurs języka angielskiego do własnych potrzeb i możliwości. Zabieganym i niecierpliwym proponujemy kursy indywidualne, spokojnym i systematycznym kurs roczny, którego program jest idealnie dopasowany do osób pracujących i mających mniejsze możliwości czasowe.

keep-calm

WYBIERZ KURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO DOPASOWANY DO CIEBIE!

Język angielski? Tylko w languagehouse!

Back to Top
Enter your Infotext or Widgets here...