O NAS

Jeśli podjąłeś decyzję: Tak! Nauczę się języka w LanguageHouse to chcemy, byś robił to doskonale. Dlatego zadbaliśmy o to, by w naszym zespole każdy lektor łączył najwyższe kwalifikacje i umiejętności z pasją uczenia oraz życzliwym, partnerskim i opartym na indywidualnej relacji stosunkiem do każdego uczestnika. Chcesz poznać swojego lektora?
Jest pewien obraz, który pojawić Ci się może przed oczami, gdy o nim myślisz – myślisz o osobie z którą będziesz spotykać się często i razem z nią osiągniesz Twoje mistrzostwo. Widzisz osobę, która pewnym krokiem wchodzi na salę. Wtedy Ty i inni uczniowie przestajecie ze sobą rozmawiać, podążając zaciekawionym wzrokiem za każdym jej kolejnym krokiem.

Jest to ktoś, kto ma wyjątkowo głęboką, przyciągającą osobowość, wyjątkowo dobrze się bawi pracując jednocześnie i wie, że za chwilę rozpocznie pierwsze zajęcia – czas gdy pokaże Ci swoje umiejętności, wiedzę i niepowtarzalne podejście, czas gdy stworzy przestrzeń także dla Twojej niepowtarzalności. To dopiero początek! Zabawa dopiero się zacznie.

MÓWIĄ O NAS

Absolutnie najlepsi lektorzy ever!
Alicja Kowalska, Nowy Targ

Get in Touch!

NASZ ZESPÓŁ

Łukasz Abramek

Dyrektor zarządzający

tu opis

Iwona Truta

Kierownik sekretariatu

tu opis

mgr Anna Borkowska

Opiekun metodyczny / Lektor języka angielskiego

tu opis

mgr Weronika Ostachowska

Lektor języka angielskiego

tu opis

mgr Natalia Szopińska

Lektor języka angielskiego

Bardzo lubię się uczyć i ciągle rozwijać, ale jeszcze bardziej cieszy mnie, że mogę wykorzystać owoce mojej pracy! Przygotowanie lekcji czy też inne nauczycielskie obowiązki to nie przykra konieczność, tylko przyjemnie spożytkowany czas. Wolne chwile spędzam także inaczej, m.in. lubię sięgać po ciekawą lekturę, obejrzeć dobry film lub serial czy też zrelaksować się przy muzyce. Interesuję się także zdrowym stylem życia, a od czasu do czasu zagram w gry komputerowe.

Justyna Cieluch

Lektor języka angielskiego

Moją miłość do języka angielskiego odkryłam podczas pierwszej wizyty w Wielkiej Brytanii, a teraz chcę się nią dzielić z moimi uczniami. Interesuję się przede wszystkim metodyką, a wolne chwile spędzam na spacerowaniu i szlifowaniu (anty)talentu kulinarnego.

XXX

Lektor języka angielskiego

tu opis

Monika Nadolny

Lektor języka angielskiego

tu opis

mgr Zosia Jachymiak

Lektor języka niemieckiego

tu opis

mgr Magda Smreczyńska

Lektor języka włoskiego

tu opis

mgr Małgorzata Abramek

Opiekun metodyczny/ Lektor języka niemieckiego

tu opis

Antoine Siwek

Lektor języka francuskiego/ holenderskiego

tu opis

mgr Kinga Szpuler

Lektor języka hiszpańskiego

tu opis

mgr Marysia Jędraczka

Lektor języka rosyjskiego

tu opis

Maurizio di Paola

Lektor języka włoskiego

tu opis

Klaudia Rapacz

Stażysta – Lektor języka angielskiego

Otwarta! Komunikatywna! Zabawna! Uwielbiam pracę z dziećmi gdyż dodają nowej energii i zmuszają do kreatywnego myślenia. W wolnym czasie uprawiam sport a najczęściej biegam. Dodatkowo w wolnych chwilach słucham muzyki, czytam książki, chodzę na długie spacery oraz jeżdżę na rowerze!

Back to Top
Enter your Infotext or Widgets here...